Medivio – Lekarz Online. Telemedycyna dla lekarza.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Wprowadzenie kodu

Zapoznanie się z treścią regulaminów

Proszę o zapoznanie się z treścią regulaminów, znajdujących się poniżej

REGULAMIN PORTALU TELEMEDYCZNEGO „MEDIVIO” DLA LEKARZY Przejdź do warunków współpracy

WARUNKI WSPÓŁPRACY

Uzupełnianie danych osobowych

Proszę o uzupełnienie swoich danych osobowych

Uzupełnianie danych do listu przewozowego

Proszę o uzupełnienie danych potrzebnych dla kuriera

Drukowanie umowy

Wszystkie pola zostały poprawnie uzupełnione, można drukować gotową umowę
Uwaga! Drukowany dokument zawiera dwie kopie umowy,
proszę nie zapomnieć o podpisaniu każdej z nich. Kurier pojawi się w następnym dniu roboczym w godzinach 10-13

Sprawdź i wyślij formularz

platforma telemedyczna

PLATFORMA TELEMEDYCZNA MEDIVIO


Zobacz film o medivio
 • historia medyczna pacjenta
 • portal pacjenta
 • Medivio to Telemedycyna jutra, która wydarza się już dzisiaj. Jestem entuzjastą telemedycyny i wierzę, że w ciągu najbliższych lat stanie się ona najpopularniejszym sposobem korzystania z usług lekarzy i pielęgniarek, również w Polsce.
  dr hab. n. med. Marek Krzystanek, psychiatra i seksuolog
  dr hab. n. med. Marek Krzystanek, psychiatra i seksuolog

ZAMIEŃ BEZPŁATNE PORADY NA

TELEKONSULTACJE

Medivio to między innymi zamiana bezpłatnych porad telefonicznych w dodatkowy zysk z Telekonsultacji. Dzięki Telekonsultacjom kontakt z pacjentem jest bezpieczny, prosty i wygodny, a lekarz sam decyduje kiedy i jak długo jest dostępny dla swoich pacjentów.

DZIĘKI MEDIVIO

OSZCZĘDZASZ CZAS

Z Medivio zoptymalizujesz swój czas pracy. Intuicyjny kalendarz ułatwia zarządzanie zadaniami w każdym gabinecie i pozwala określać dostępność lekarza na wizyty stacjonarne oraz Telekonsultacje. Badanie skalą kliniczną czy algorytm wspierający opis EKG w trakcie Telekonsultacji ułatwiają diagnozę pacjenta oraz ewentualną zmianę planu terapii.

SZYBKI DOSTĘP DO

DOKUMENTACJI MEDYCZNEJ

Lekarze mają pełen dostęp do dokumentacji medycznej swoich pacjentów. Istnieje możliwość udostępnienia kartoteki innemu lekarzowi za zgodą pacjenta. Wyniki badań dokonanych przy użyciu zewnętrznych urządzeń pomiarowych zintegrowanych z platformą (np. ciśnieniomierz, EKG etc) widoczne w kartotece pacjenta zaraz po ich wykonaniu.

OFERTA MEDIVIO OBEJMUJE

TRZY SPECJALIZACJE

MEDIVIO KARDIOLOGIA

Medivio Kardiologia to Platforma Telemedyczna dla pacjenta z problemami kardiologicznymi oraz schorzeniami, przy których zalecana jest częsta i regularna kontrola ciśnienia tętniczego krwi lub wykonywanie częstych pomiarów EKG. Umożliwia lekarzowi stałe nadzorowanie stanu zdrowia pacjenta poprzez telekonsultacje wraz z badaniem EKG w czasie rzeczywistym. Dzięki platformie, możesz komunikować się on-line z pacjentem. W ten sam sposób możesz np.: dokonać opisu EKG w trakcie Telekonsultacji, a specjalny algorytm wesprze cię w tej czynności. Medivio to mobilny gabinet, który na zawsze odmieni Twoją pracę.

MEDIVIO DIABETOLOGIA

Medivio Diabetologia to Platforma Telemedyczna przeznaczona dla pacjenta chorego na cukrzycę. Umożliwia stałe nadzorowanie stanu jego zdrowia, m.in. poprzez możliwość podłączenia Medivio do glukometru i wagi, a także odbywanie Telekonsultacji. Dzięki platformie, możesz komunikować się on-line z pacjentem, mieć wgląd w wyniki pomiaru glikemii czy wagi. Medivio ułatwi Ci edukowanie pacjenta w zakresie choroby i terapii. Platforma to mobilny gabinet, który na zawsze odmieni Twoją pracę.

MEDIVIO PSYCHIATRIA

Medivio Psychiatria to Platforma Telemedyczna dla pacjenta pozostającego pod opieką lekarza psychiatry. Umożliwia stałe nadzorowanie stanu zdrowia pacjenta poprzez Telekonsultacje, badanie skalami klinicznymi, czy nadzór nad compliance lekowym. To także możliwość edukacji i treningu funkcji poznawczych dla Twoich pacjentów. Dzięki platformie, możesz komunikować się on-line z pacjentem. W ten sam sposób możesz wykonywać badania skalami klinicznymi. Medivio ułatwi Ci edukowanie pacjenta w zakresie choroby i terapii.

TELEMEDYCYNA DLA LEKARZA

CO OFERUJE MEDIVIO?

ZARABIAJ NA TELEKONSULTACJI

Medivio to między innymi zamiana bezpłatnych porad telefonicznych w dodatkowy zysk z Telekonsultacji. Wystarczy dostęp do internetu, by odbyć Telekonsultację. To lekarz decyduje kiedy i jak długo jest dostępny dla swoich pacjentów. W Pakiecie Premium pacjent może wykupić nawet kilka Telekonsultacji.

OSZCZĘDZAJ CZAS

Terminarz ułatwia zarządzanie pracą w każdym gabinecie i pozwala określać dostępność lekarza na wizyty stacjonarne oraz Telekonsultacje. Dzięki Medivio kontakt z pacjentem jest bezpieczny, prosty i wygodny, a także pozwala na błyskawiczną wymianę informacji między lekarzem a pacjentem.

POPRAW EFEKTYWNOŚĆ TERAPII

Lekarz posiada stały nadzór nad stosowaniem leków przez pacjenta, a także dostęp do aktualnego wykazu leków refundowanych, nierefundowanych, OTC i suplementów diety. Baza leków jest stale aktualizowana oraz zawiera informację o interakcjach lekowych.

EDUKACJA I SZKOLENIA

Lekarz może skorzystać z nieodpłatnego szkolenia w ramach jednego z dziewięciu Centrów Kształcenia Telemedycznego Medivio. Cykliczne szkolenia poprzez platformę e-learningową zapewniają stały dostęp do wiedzy z zakresu danej specjalizacji, Telemedycyny, aktualnych aspektów prawnych czy efektywnych sposobów komunikacji z pacjentem poprzez Telekonsultacje.

CENTRALNY REJESTR PACJENTA

Lekarze z różnych specjalizacji mogą za zgodą pacjenta otrzymać pełen dostęp do jego dokumentacji medycznej. W rejestrze widoczne są dodatkowo wyniki badań przeprowadzonych przy użyciu zewnętrznych urządzeń pomiarowych zintegrowanych z Platformą (np. glukometr, EKG).

EKG W TRAKCIE TELEKONSULTACJI

Nowatorskie podejście do filtrowania sygnałów EKG pozwala na usunięcie zniekształceń bez niebezpieczeństwa utraty informacji istotnych z punktu widzenia diagnostyki. Funkcjonalności algorytmu uwzględniają między innymi automatyczne usuwanie odchyleń linii izoelektrycznej, wykrywanie rytmu serca oraz detekcję załamków.

TRENINGI KOGNITYWNE

Atrakcyjna i nowoczesna forma trenowania i rehabilitacji funkcji poznawczych. Treningi w formie gier, dają pacjentowi nieograniczoną możliwość ćwiczenia funkcji poznawczych. Wyniki zapisywane są na Platformie i widoczne dla lekarza, który może na tej podstawie ocenić postępy pacjenta, podczas wizyty w gabinecie lub Telekonsultacji.

URZĄDZENIA POMIAROWE

Medivio jako certyfikowany wyrób medyczny klasy 2A daje możliwość bezpiecznego importu wyników badań dokonywanych za pomocą zintegrowanych zewnętrznych urządzeń pomiarowych takich jak: EKG, ciśnieniomierz, pulsoksymetr, waga czy glukometr do Platformy. Lekarz ma dostęp do wyników swojego pacjenta w każdym miejscu i o każdym czasie.

CERTYFIKOWANY WYRÓB MEDYCZNY

Medivio, jako certyfikowany wyrób medyczny klasy 2A, gwarantuje pełne bezpieczeństwo przechowywania danych medycznych. Dla lepszego ich zabezpieczenia, dane są w specjalny sposób szyfrowane.

BADANIA PRZESIEWOWE

System do badań przesiewowych w alergologii, kardiologii i audiologii jest innowacyjnym systemem do kompleksowej obsługi programów badań przesiewowych, w tym do przeprowadzania badań w dziedzinie alergologii i kardiologii.

Chcesz korzystać z Medivio?

Zostaw kontakt

NASZE PATRONATY

Kliknij, aby powiększyć

NASZYM PARTNEREM JEST

logo_isfteh

DOKUMENTY PO POBRANIA

Pobierz broszurę i wzór umowy, aby zapoznać się szczegółowo z ofertą Medivio.

MASZ WĄTPLIWOŚCI? SPRAWDŹ

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Pytania

1Czy pacjent może zapisać się na Telekonsultację lub zamówić inne usługi bez uprzedniego kontaktu ze mną?
Nie. Obecnie Platforma Telemedyczna dostępna jest wyłącznie dla pacjentów, którzy otrzymali zaproszenie od lekarza specjalisty podczas tradycyjnej wizyty.
2Czy korzystanie z Platformy Telemedycznej jest płatne dla lekarza?
Lekarz uiszcza opłatę licencyjną za korzystanie z Platformy Telemedycznej Medivio.
3W jaki sposób pacjent rezerwuje Telekonsultację?
Pacjent korzysta z e-kalendarza w Portalu Pacjenta lub Aplikacji Mobilnej i rezerwuje termin zgodnie z harmonogramem udostępnionym przez lekarza. Jeśli pacjent wybierze termin, w którym lekarz nie będzie mógł przeprowadzić Telekonsultacji, otrzyma odpowiednią informację zwrotną.
4Czy pacjent może odwołać Telekonsultację?
Tak, pacjent może samodzielnie odwołać wizytę lub zmienić jej datę, korzystając z aplikacji.
5Co zrobić w sytuacji, gdy lekarz musi odwołać wizytę zarezerwowaną przez pacjenta?
Lekarz może odwołać wizytę, korzystając z Platformy Telemedycznej Medivio. Pacjent zostanie o tym poinformowany przez system.
6Jak długo może trwać Telekonsultacja? Z jaką częstotliwością pacjent może umawiać się na Telekonsultacje?
Telekonsultacja trwa zazwyczaj 20 minut. Poza jedną telekonsultacją, która figuruje w abonamencie (z wyłączeniem abonamentu Basic), pacjent może wykupić dowolną ilość telekonsultacji w pakietach lub pojedyńczo.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

ok, rozumiem