Home Baza lekarzy Marek Kochajkiewicz

Marek Kochajkiewicz

Dietetyk

by Dariusz Baranowski
0 comment
Dietetyk Marek Kochajkiewicz

Dietetyk kliniczny Marek Kochajkiewicz – swoje wykształcenie uzyskałem w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie. Ukończyłem również kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej i ćwiczeń siłowych na Politechnice Opolskiej oraz kurs dietetyki sportowej, dały mi one solidną podstawę i wiedzę do układania planów treningowych i suplementacyjnych.
Stale pogłębiam swoją wiedzę akademicką uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach żywieniowych, między innymi jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki i Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Aktywnie promuje zdrowy styl życia prowadząc wykłady, szkolenia, pogadanki w różnych grupach wiekowych i społecznych.

Zapewne zastanawiasz się czym się różnię od innych dietetyków, których oferty są tak liczne i bogate na obecnym rynku usługowym? Większą wiedzą? Lepszym przygotowaniem zawodowym, czy może dłuższym stażem? Owszem te czynniki są bardzo istotne. Jednak moim zdaniem najważniejsze w mojej pracy jest indywidualne podejście, do każdej osoby, która szuka mojej pomocy. Zapewniam cię, że zalecenia dietetyczne opieram wyłącznie na szczegółowo przeprowadzonej rozmowie i ankiecie. Ponieważ chcę by były optymalnie dopasowane do twojego stanu zdrowia.
Indywidualne podejście

Najistotniejsze jest dla mnie twoje samopoczucie i dolegliwości przez ciebie zgłaszane. To na nich się głównie skupiam, próbując je całkowicie wyeliminować, a co za tym idzie, poprawiając twój ogólny stan ducha i ciała. Staram się pokazać, że dieta nie musi być ciągłym wyrzeczeniem i ekstremalną głodówką. Powinna być przede wszystkim zmianą twojego myślenia i nawyków żywieniowych na stałe! Zdaję sobie sprawę jaką moc i przełożenie na poprawę twojego zdrowia i sprawności fizycznej ma odpowiednio dobrana dieta. Twoje zdrowie jest na twoim talerzu!